نحوه تعویض فیلتر کربن بلاک آکوا تک

نحوه تعویض فیلتر کربن بلاک آکوا تک

همانطور که می دانید در دستگاه تصفیه آب خانگی سه فیلتر اول به عنوان فیلترهای پیش تصفیه هستند که فیلتر کربن اکتیو آکوا تک در سومین مرحله قرار دارد که به صورت کارتریجی در داخل هوزینگ مات قرار می گیرد.

 هوزینگ این مرحله نیز مات می باشد به علت این که هنگامی که فیلتر اشباع شود قابل رویت نیست پس نیازی ندارد که هوزینگ شفاف داشته باشد.

کربن فیلتر کربن بلاک آکوا تک همانند فیلتر کربن اکتیو بر پایه گیاهی می باشد یعنی از پوسته نارگیل می باشد و هیچ اثر بدی بر روی آب ندارد و ضرری هم برای بدن انسان ندارد.

اگر ناخالصی از دو فیلتر اول رد شده باشد در این فیلتر گرفته می شود و همچنین کلر را از آب حذف می کند.

تفاوت فیلتر کربن بلاک با فیلتر کربن اکتیو در این است که کربن در مرحله سوم به صورت جامد و یک تکه بوده است. شکل استوانه ای تو خالی دارد در نتیجه بستر بیشتری از کربن با آب در تماس است و قدرت حذف بالاتری خواهد داشت.

اگر که هر دو فیلتر مرحله اول به موقع عوض شود فیلتر کربن بلاک عمر بیشتری خواهد داشت و به طور معمول نه ماه یک بار باید تعویض شود.

برای تعویض فیلتر کربن بلاک نیز اول باید دستگاه را خاموش کنید و شیر ورودی آب را ببندید سپس توسط آچار هوزینگ، هوزینگ را باز کرده و داخل آن را تمیز بشویید سپس فیلتر نو را داخل آن قرار دهید.

البته دقت کنید که جهت فیلتر درست باشد سپس هوزینگ را ببندید اما قبل از اینکه شیلنگ آب خروجی را وصل کنید اجازه دهید دستگاه کار کند و آب سیاهی که به دلیل کربن ایجاد شده است را داخل ظرفی بریزید و بعد از اینکه آب شفاف شد می توانید شیلنگ را وصل کرده و اجازه بدهید که دستگاه کار خود را انجام دهد. از آب بندی کامل مطمئن شوید سپس با خیال راحت از دستگاه استفاده کنید.

نحوه تعویض فیلتر کربن بلاک آکوا تک

نحوه تعویض فیلتر کربن بلاک آکوا تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *