لامپ UV

عملکرد این لامپ ضدعفونی بوسیله اشعه UV، همانند نور خورشید است. در واقع همانطور که پرتوی ماوراء بنفش خورشید در طبیعت باعث ضدعفونی سطوح در معرض تابش می شود، این فیلتر هم دارای لامپی است که با تولید این پرتو باعث ضدعفونی و باکتری زدایی مضاعف آب می شود .

گاهی آب ورودی به دستگاه تصفیه، آبی به غیر از آب شهری مانند آب چاه یا رودخانه است، که احتمال وجود آلودگی زیاد در آن، نیاز داشتن به لامپ UV را افزایش می دهد. دلیل دیگر استفاده از لامپ UV گذشت طولانی مدت از زمان تعویض به موقع فیلتر است، وقتی فیلتر از آلودگی ها اشباع شده و زمان تعویض آن گذشته، نه تنها کارایی خود را از دست می دهد بلکه احتمال اینکه خود، محل رشد ارگانیسم ها شده و در نتیجه باعث آلودگی آب شود وجود دارد .

دلیل اینکه از این لامپ بعنوان فیلتر نهایی استفاده می شود این است که هرچه میزان ناخالصی های معلق واملاح محلول در آب کمتر باشد درصد عبور پرتو فرابنفش از آب و برخورد با آلودگی های میکروبی بیشتر می شود. در نتیجه ضدعفونی کاملتر صورت می گیرد .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا متخصص در زمینه ی انواع دستگاه های تصفیه آب و لامپ های UV می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522963 و  65522923 -021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *